Sport to niespodzianki

Masz swoją ulubioną drużynę, czy zawodnika, na którego stawiałeś wszystkie pieniądze świata, a okazało się, że byli od niego lepsi? No cóż, sport to niespodzianki, które tak naprawdę czynią go dla kibiców jeszcze bardziej wyjątkowym.

W każdej dyscyplinie sportowej, przed każdymi zawodami mówi się o pewnych faworytach. I w wielu przypadkach to nie faworyci wygrywają. Dla ich kibiców jest to z pewnością pewne rozczarowanie. Ale dla pozostałych kibiców- dodatkowy bodziec, dodatkowy zastrzyk adrenaliny. Faworyci pokonani- ale się dzieje. I dzieje się znacznie ciekawiej, niż miało być. Co więcej, Ci, na których niekiedy nikt nie stawiał, odnoszą sukcesy i robią wielkie niespodzianki. I taki właśnie jest sport.

Najważniejsze jednak jest to, że wielu kibicom daje on wciąż wiele radości. Że wielu ludzi siada na trybunach, a jeszcze więcej przed telewizorami, by oglądać zmagania sportowców. I że sportowcy pomimo wielu afer, wciąż chcą ćwiczyć i sprawiać kibicom radość swoimi występami. I to jest piękne.

about author

admin

related articles

Popularne teksty: