Powrót i zabawa Nike Złap Przewagę

Powrót i zabawa Nike Złap Przewagę

Po trzech miesiącach spędzonych na ćwiczeniach wreszcie nadszedł ten tydzień gdy wyszedłem na bieganie. Nic mnie nie bolało więc postanowiłem wziąć udział w zabawie Złap Przewagę. Polega ona na zbieraniu punktów głównie za uczestnictwo w zajęciach biegowych. Jako, że to początek moich biegowych treningów dały mi one dość mocno w kość.

Żeby mieć choć minimum szans na zwycięstwo muszę uczestniczyć 5 razy w tygodniu w treningach. Przyznam, że to duże wyzwanie dla organizmu. Z kilku powodów:

Przede wszystkim jestem poza rytmem treningowym i wracam do biegania. Po drugie to duże wyzwanie logistyczne, żeby wygospodarować czas i dotrzeć na miejsce treningów przy wszechobecnych korkach. Po trzecie – praktycznie każdy trening jest treningiem specjalistycznym co kumuluje zmęczenie w organizmie.

W poniedziałek ćwiczyłem z piłkami lekarskimi, we wtorek na Ergo treningu mieliśmy wyścigi rzędów, we środę na akademickich przedbiegach ćwiczyliśmy siłę biegową na podbiegach, we czwartek znowu siła biegowa… Dobrze, że w piątek i sobotę organizm męczony jeszcze przeziębieniem ma szanse się zregenerować.

Liczę, że ten mój obóz biegowy przed Biegnij Warszawo szybko podniesie moją formę i jednocześnie nie przyczyni się do odnowienia kontuzji.

A na koniec mam małą prośbę do moich czytelników proszę o głosy pod projektem buta biegowego załączonego powyżej.

Krótka instrukcja jak to zrobić:

Wejść na stronę https://apps.facebook.com/zlap-przewage/lunar/galeria/44
Zezwolić na dostęp aplikacji do naszych danych
Kliknąć przycisk głosuję w prawym dolnym rogu.

Z góry dziękuje za poparcie. Obiecuję powalczyć o miejsce w czołówce o ile tylko zdrowie pozwoli 🙂

about author

admin

related articles

Popularne teksty: