Krzesła hokery w kuchni na spotkania z bliskimi

Kuchnia wyposażona w hokery zawsze urzeka i elektryzuje. Hoker, czyli inaczej stołek barowy, to nietuzinkowe siedzisko, zwykle osadzone na jednej lub czterech nóżkach, wykonany z drewna, metalu albo tworzywa. Jeśli lubisz organizować w domu spotkania w gronie bliskich i przyjaciół, krzesła hokery posłużą ci doskonale, a twoja kuchnia stanie się ulubionym miejscem na wielogodzinne pogawędki.

Toporne, niewygodne krzesła hokery, jakie znamy z dawnych filmów lub starych katalogów odeszły w niepamięć. W nowoczesnym designie chodzi nie tylko o oryginalną formę, ale też komfort osób siedzących, dlatego stołki barowe do kuchni projektowane są z uwzględnieniem zasad ergonomii.

Kuchnia do zadań specjalnych

Współczesne kuchnie to miejsce, gdzie przygotowujesz posiłki, ale też często pełni ona rolę jadalni oraz pokoju gościnnego. To właśnie tutaj koncentruje się twoje życie towarzyskie i rodzinne, tu częstujesz swoich przyjaciół przekąskami i aromatyczną kawą. Dobrze jest ustawić przy mini barze wyspę, zainstalować nad nią nastrojowe, ciepłe oświetlenie, a wokół blatu ulokować kilka hokerów – w ten sposób nadajesz takiej aranżacji nietuzinkowy charakter.

Kuchnia wcale nie musi być nudna, wręcz przeciwnie! Odkryj jej prawdziwy urok, wydobądź loftowy, nowojorski lub awangardowy klimat inwestując w stołki barowe. Są to komfortowe siedziska, zwykle z regulacją wysokości, stabilne i, co najważniejsze, modne przez wiele sezonów!

Hokery industrialne do kuchni

Jeśli wciąż walczysz o utrzymanie porządku w swojej kuchni, postaw na krzesła barowe industrialne, wykonane w całości z metalu, tapicerowane praktyczną ekoskórą albo wykończone drewnem. Takie siedziska posłużą wiele lat, a jednocześnie bez problemu można je czyścić zwykłą ściereczką.

Wiele ciekawych inspiracji znajdziesz też na meble.pl, na blogu poświęconym najgorętszym trendom meblarskim 2020 oraz w sklepie internetowym. Szukasz hokerów do kuchni? Na meble.pl masz do wyboru nieskończenie wiele opcji, w tym stołki minimalistyczne, industrialne i awangardowe.

about author

admin

related articles

Popularne teksty: