Jakie mamy szanse na Euro 2012?

W piątek 2 grudnia obyło się losowanie grup na zbliżające się Euro 2012. Polska reprezentacja okazała się nie małym szczęściarzem, gdyż trafiła do najsłabszej grupy, a tym samym zwiększyła swoje szanse na awans do ćwierćfinału tych Mistrzostw, organizowanych wspólnie przez Polskę i Ukrainę.
Grupa marzeń

W pierwszym meczu Mistrzostw Europy w piłce nożnej polska drużyna zmierzy się z Grecją. Kolejni nasi rywale to Rosja i Czechy. Zakłady bukmacherskie zgodnie podkreślają, że jest to grupa z najsłabszymi ekipami, gdzie choć nie jesteśmy faworytami, to szanse na przejście do kolejnego etapu rozgrywek są w zasięgu możliwości Polaków. Franciszkowi Smudzie nie zostało już wiele czasu na przygotowanie swoich piłkarzy do tej niezwykle oczekiwanej imprezy piłkarskiej. A jak pokazały ostanie mecze, nasza reprezentacja ma nad czym pracować.

Grupa śmierci

Polakom udało się uniknąć najbardziej niebezpiecznych zespołów i w swojej grupie nie znalazły się europejskie potęgi piłki nożnej. Bukmacherzy obstawiają, że najtrudniejszą grupą, tzw. grupą śmierci jest grupa B. Znaleźli się w niej Holendrzy i Niemcy, którzy są typowani przez zakłady bukmacherskie Bwin, jako pretendenci do tytułu Mistrza Europy, a także Portugalczycy i Duńczycy.
Kto wygra Euro 2012?

Zakłady bukmacherskie bwin niezmiennie dają największe szanse na wygraną Hiszpanom. Najmniejsze szanse według nich ma Dania i Irlandia. Polska reprezentacja choć nie jest ostatnia, to plasuje się na szarym końcu, a jej szanse wynoszą 1:51. Czy to typowanie się potwierdzi zobaczymy w czerwcu 2012 roku, kiedy to na uroczyste otwarcie Mistrzostw (8.06) zagramy z Grecją. Miejmy nadzieję, że nowy stadion i tłumy wiernych kibiców poniosą naszych graczy daleko, tak abyśmy byli z nich dumni.

about author

admin

related articles

Popularne teksty: