Copa Mundial – klasyka wraca do łask

Copa Mundial – klasyka wraca do łask

Buty się zmieniają, zawodnicy kończą kariery, a korki Adidas Copa Mundial nie kończą swojego żywotu. Nic dziwnego. Mamy przyjemność opisywać model, który przyciąga ponadprzeciętną wytrzymałością, kangurzą skórą najwyższej jakości i rewelacyjnej przyczepności. Może trudno w to uwierzyć, ale ten model funkcjonuje na rynku już ponad… 30 lat i nie zamierza schodzić ze sceny. Wciąż jest niepokonany, a moda na klasyczny design powoli wraca na boiska piłkarskie.

Statystyki są bezlitosne. Copa Mondial są najlepiej sprzedającym się butami w historii. Tej marce zaufali tacy zawodnicy jak: Platini, Beckenbauer czy Zico. Same światowe sławy, które królowały na najlepszych stadionach świata, ośmieszając swoich przeciwników. A reprezentowali różne pozycje na boisku, więc nie słuchajcie opinii sceptyków, którzy wrzucają ten model do jednego worka z innymi topornymi butami, które na stopach mogą mieć tylko obrońcy. Jeśli szukacie obuwia, które wytrzyma wiele sezonów w nienaruszalnym stanie – nie mogliście trafić lepiej.

Nie bez powodu, Adidas nie zamierza wycofywać tego modelu ze sprzedaży. Produkcja ma się całkiem dobrze, a kolejne pochlebne opinie tylko potwierdzają naszą tezę. Ci, którzy zdecydowali się powrócić do tych butów, nie mogą narzekać.

Nie muszą wprawiać w osłupienie ze względu na nowoczesny design, nie muszą być lekkie jak pióro, nie muszą przyciągać wzroku kibiców. Bronią się jakością. Idealny model dla miłośników prostoty i komfortu. Na uznanie zasłużyło solidne obszycie i wykończenie. Zostały również solidnie wzmocnione przy pięcie i nosku.

Wygodę zapewnia specjalnie wyprofilowana wkładka, która zapewnia dopasowanie do stopy. To nie wszystko! Buty Adidas Copa Mundial – inaczej niż większość modeli – wyposażone są w podeszwę z okrągłymi korkami, dzięki czemu jesteśmy bardziej zwrotni i nie mamy problemów z przyczepnością. Do wykonania podeszwy użyto dwóch warstw poliuretanu, o dwóch różnych gęstościach. Co zasługuje na podziw, buty szyte są ręcznie, więc tym samym zyskują na solidności.

about author

admin

related articles

Popularne teksty: